Menü
Sepetim

Peynir Çeşitleri

Tartılarak gönderilmektedir.  1.4 KG gelmektedir. ..
727,90₺
Vergiler Hariç:720,69₺
Ürün ağırlığı;500 gr siparişlerinizde 400-480 gr 1 KG siparişlerinizde 950-980 gr aralığında gelebilmektedir...
279,90₺
Vergiler Hariç:277,13₺
Ürün ağırlığı;500 gr siparişlerinizde 400-480 gr 1 KG siparişlerinizde 950-980 gr aralığında gelebilmektedir...
279,90₺
Vergiler Hariç:277,13₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Türk mutfağının kahvaltı sofralarının vazgeçilmezidir peynir. Sofya’nın Arka Bahçesinden çeşit çeşit peynirler ile siz de kahvaltı sofralarınızı şölene çevirebilirsiniz. Peynirlerimiz tamamen doğal kendi el yapımımız olup, hiçbir katkı maddesi içermez ve sağlık dostudur. Zaten tükettiğiniz zaman farkı siz de göreceksiniz. Arka bahçemizde kendi üretimimiz olan, besin değeri yüksek şirden mayası ile organik peynirler üretiyoruz. Peynirin lezzetine bir de şirden mayası eklenince iddia ediyoruz tüm peynirlerimizin tadına doyamayacaksınız. Tüm peynirlerimiz sağlıklı koşullarda üretilmektedir. İçerdiği mineral kalsiyum ve zengin proteinlerle insan sağlığına yüksek katkısı bulunmaktadır. Peynirlerimiz uygun saklama koşullarından, tazeliğini kaybetmemiş olarak özel strafor ambalajlarda, taşıma şartlarına uygun şekilde özenle paketlenip sizlere gönderilmektedir.

Türk peynir kültüründe eşsiz bir yere sahip olan şirden maya kullanılmaktadır. Şirden mayalı peynirler, Türk mutfağının zengin bir parçasıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için mükemmel bir tercihtir. Eşsiz lezzetleri, besleyici değerleri ve çeşitli kullanım alanlarıyla sofraları zenginleştirirler.

Peynirlerin raf ömrü ambalajına ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Genellikle vakumlu ambalajlarda saklanan peynirler daha uzun süre taze kalır.

Zeytinyağlarımız en yüksek kalitede ve doğal olarak üretilmektedir. Saflık derecesi üst standartlara uygunluk gösterirler.
Erken hasat ve olgun hasat olmak üzere farklı zeytin çeşitlerinden elde edilen zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz zeytin çeşidine göre uygun zeytinyağını seçebilirsiniz.
Hayır, reçellerimiz tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze meyve, şekerli veya şekersiz olarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermez.
Katkısız doğal köy unu, sebzeler (soğan, domates, kırmızı ve yeşil kapya biber, yeşil ve kuru nane), ev yapımı yoğurt, ev yapımı domates ve biber salçası. Tahıllar(Köyümüzün mahsülü işlem görmemiş, haşlanmış nohut ve fasulye).
Pişirme süresi erişte çeşidine ve istenilen yumuşaklığa bağlı olarak değişir. Genellikle 10-15 dakika kaynar suda haşlanarak pişirilirler.
Hayır, salçalarımız tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze sebzeler kullanılarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermezler.