Menü
Sepetim

Kuru Gıda

İlaçsız kurutma yöntemi ile hazırlanmaktadır...
129,90₺
Vergiler Hariç:128,61₺
İlaçsız kurutma yöntemi ile kurutulmaktadır ve çekirdeksizdir...
129,90₺
Vergiler Hariç:128,61₺
1 Bağ Karışık şekilde Kapya Biberi, Patlıcan, Fasülye, Biber içermektedir...
119,90₺
Vergiler Hariç:118,71₺
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 32 (1 Sayfa)

Kuru gıda ürünlerimiz özellikle yazın mevsiminde toplanan taze sebze ve meyvelerin daha çok kışın sağlıklı bir şekilde tüketilmesi için hazırlanır. Baklagiller, kuru meyve çeşitleri ve kurutmalıklar olarak hazırladığımız ürünlerimiz sofralarınıza özel olarak üretilir. Özenerek ektiğimiz ve zamanı geldiğinde topladığımız mahsullerimiz kurutulduktan sonra hızlı kargolama ve sağlam paketleme şeklinde sizlere ulaştırılır.

Karakılçık tam buğday bulguru ve köy bulguru gibi ürünlerimizle evlerinizde organik ve doğal yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Kuru dut, ceviz, incir kurusu, dolamlık biber kurusu, kaypa biber kurusu, kuru dolmalık kabak ve kızartmalık biber kurusu ürünlerimiz doğal ve sağlıklıdır; katkı maddesi içermez.

Siparişleriniz özenli ve özel olarak hazırlanır. Kredi katına özel taksit seçeneklerimizle siparişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Türk peynir kültüründe eşsiz bir yere sahip olan şirden maya kullanılmaktadır. Şirden mayalı peynirler, Türk mutfağının zengin bir parçasıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için mükemmel bir tercihtir. Eşsiz lezzetleri, besleyici değerleri ve çeşitli kullanım alanlarıyla sofraları zenginleştirirler.

Peynirlerin raf ömrü ambalajına ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Genellikle vakumlu ambalajlarda saklanan peynirler daha uzun süre taze kalır.

Zeytinyağlarımız en yüksek kalitede ve doğal olarak üretilmektedir. Saflık derecesi üst standartlara uygunluk gösterirler.
Erken hasat ve olgun hasat olmak üzere farklı zeytin çeşitlerinden elde edilen zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz zeytin çeşidine göre uygun zeytinyağını seçebilirsiniz.
Hayır, reçellerimiz tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze meyve, şekerli veya şekersiz olarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermez.
Katkısız doğal köy unu, sebzeler (soğan, domates, kırmızı ve yeşil kapya biber, yeşil ve kuru nane), ev yapımı yoğurt, ev yapımı domates ve biber salçası. Tahıllar(Köyümüzün mahsülü işlem görmemiş, haşlanmış nohut ve fasulye).
Pişirme süresi erişte çeşidine ve istenilen yumuşaklığa bağlı olarak değişir. Genellikle 10-15 dakika kaynar suda haşlanarak pişirilirler.
Hayır, salçalarımız tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze sebzeler kullanılarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermezler.