Menü
Sepetim

Zeytin & Zeytinyağı

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Zeytin ve zeytinyağı çeşitlerimiz sofralarınızla güvenle tüketeceğiniz şekilde hazırlanır. Zeytin ve zeytinyağı, üretim aşamasında organik ve doğal yöntemler ile ağzınıza layık hale getirilir.  Zeytin çeşitlerimizi dilerseniz ara öğün olarak dilerseniz de kahvaltılarda tüketebilirsiniz. Siyah zeytin ve yeşil zeytin çeşitleri vakumlu poşetlerde tazeliğini koruması için sizlere ulaştırılır. Mevsiminde toplanan taze zeytin el emeği ile hazırlanıp yenilmeye uygun hale getirilir. Özellikle tadına bayılacağınız Yeşil eşek zeytinine bayılacaksınız.

Zeytinyağı, yemeklerinizde ya da kahvaltılarınızda kullanacağınız şekilde organik yöntemlerle hazırlanır. Saf organik zeytinyağımız sofralarınıza misafir olduğunda yemeklerinizin daha lezzetli ve enerji verici olduğunu siz de fark edeceksiniz.  Doğal zeytin ve organik zeytinyağı yemek için bizi tercih edin. Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz en hızlı ve en güvenli şekilde adresinize ulaşır.

Türk peynir kültüründe eşsiz bir yere sahip olan şirden maya kullanılmaktadır. Şirden mayalı peynirler, Türk mutfağının zengin bir parçasıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için mükemmel bir tercihtir. Eşsiz lezzetleri, besleyici değerleri ve çeşitli kullanım alanlarıyla sofraları zenginleştirirler.

Peynirlerin raf ömrü ambalajına ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Genellikle vakumlu ambalajlarda saklanan peynirler daha uzun süre taze kalır.

Zeytinyağlarımız en yüksek kalitede ve doğal olarak üretilmektedir. Saflık derecesi üst standartlara uygunluk gösterirler.
Erken hasat ve olgun hasat olmak üzere farklı zeytin çeşitlerinden elde edilen zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz zeytin çeşidine göre uygun zeytinyağını seçebilirsiniz.
Hayır, reçellerimiz tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze meyve, şekerli veya şekersiz olarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermez.
Katkısız doğal köy unu, sebzeler (soğan, domates, kırmızı ve yeşil kapya biber, yeşil ve kuru nane), ev yapımı yoğurt, ev yapımı domates ve biber salçası. Tahıllar(Köyümüzün mahsülü işlem görmemiş, haşlanmış nohut ve fasulye).
Pişirme süresi erişte çeşidine ve istenilen yumuşaklığa bağlı olarak değişir. Genellikle 10-15 dakika kaynar suda haşlanarak pişirilirler.
Hayır, salçalarımız tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze sebzeler kullanılarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermezler.