Menü
Sepetim

Sirke Çeşitleri

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Taze ve organik ürünlerden hazırladığınız organik sirke uzun fermantasyon sürecinden geçer. Sofya'nın Arka Bahçesi elinden çıkma özel sirkelerimiz ev yapımı lezzetinde sağlıklı ve doğaldır.  Sofralarda, salatalarda, yemeklerde hatta zayıflama kürlerinde organik sirke çeşitlerimizden kullanabilirsiniz. Üretim aşamasında her bir malzeme titizlikle hazırlanarak sirkenin organik ve doğallık düzeyi arttırılır.

Organik sirke çeşitlerimizi sadece sofralarda ya da besin olarak tüketmeniz dışında temizlik için de tercih edebilirsiniz. Bebekleriniz ya da sevdikleriniz için kimyasallardan arınmış bir temizlik için organik sirke çeşitlerimizi kullanabilirsiniz. Türk peynir kültüründe eşsiz bir yere sahip olan şirden maya kullanılmaktadır. Şirden mayalı peynirler, Türk mutfağının zengin bir parçasıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için mükemmel bir tercihtir. Eşsiz lezzetleri, besleyici değerleri ve çeşitli kullanım alanlarıyla sofraları zenginleştirirler.

Peynirlerin raf ömrü ambalajına ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Genellikle vakumlu ambalajlarda saklanan peynirler daha uzun süre taze kalır.

Zeytinyağlarımız en yüksek kalitede ve doğal olarak üretilmektedir. Saflık derecesi üst standartlara uygunluk gösterirler.
Erken hasat ve olgun hasat olmak üzere farklı zeytin çeşitlerinden elde edilen zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz zeytin çeşidine göre uygun zeytinyağını seçebilirsiniz.
Hayır, reçellerimiz tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze meyve, şekerli veya şekersiz olarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermez.
Katkısız doğal köy unu, sebzeler (soğan, domates, kırmızı ve yeşil kapya biber, yeşil ve kuru nane), ev yapımı yoğurt, ev yapımı domates ve biber salçası. Tahıllar(Köyümüzün mahsülü işlem görmemiş, haşlanmış nohut ve fasulye).
Pişirme süresi erişte çeşidine ve istenilen yumuşaklığa bağlı olarak değişir. Genellikle 10-15 dakika kaynar suda haşlanarak pişirilirler.
Hayır, salçalarımız tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze sebzeler kullanılarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermezler.