Menü
Sepetim

Süt Ürünleri

Tartılarak gönderilmektedir.  1.6 KG gelmektedir. ..
769,90₺
Vergiler Hariç:762,28₺
65 ml olarak paketlenir. Cam şişe içerisinde gönderilmektedir...
164,90₺
Vergiler Hariç:163,27₺
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Sofralarınızda her öğünde tüketeceğiniz sağlıklı ve organik ürünler ile evlerinize konuk oluyoruz. Yüksek besin değerine sahip, günlük sütten yapılan süt ürünlerimizin lezzetini başka hiçbir yerde bulamazsınız. Doğanın insanlığa sunduğu güzellikleri tecrübe ve deneyimlerimiz ile sofralarınıza taşıyoruz. Sofya'nın Arka Bahçesi olarak kendi yediğimiz güvenilir gıdaları aynı şekilde sizler için de hazırlıyoruz.

Peynir çeşitleri, kaymak ile daha birçok ürünün taze ve damak tadınıza uygun olarak üretimini gerçekleştiriyoruz. Hazırlama aşamasında kalite standartlarını yükseltmek adına güvenilir gıda üretim prensiplerini benimsiyoruz. Hijyenik ve dezenfekte edilmiş alanlarda hazırladığımız ürünleri sağlam kargolama yöntemleri ile gönderiyoruz. Lezzetine doyamayacağınız ürünlerimizi denedikten sonra süt ve süt ürünlerimiz artık vazgeçilmezleriniz arasında olacak.

Türk peynir kültüründe eşsiz bir yere sahip olan şirden maya kullanılmaktadır. Şirden mayalı peynirler, Türk mutfağının zengin bir parçasıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için mükemmel bir tercihtir. Eşsiz lezzetleri, besleyici değerleri ve çeşitli kullanım alanlarıyla sofraları zenginleştirirler.

Peynirlerin raf ömrü ambalajına ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Genellikle vakumlu ambalajlarda saklanan peynirler daha uzun süre taze kalır.

Zeytinyağlarımız en yüksek kalitede ve doğal olarak üretilmektedir. Saflık derecesi üst standartlara uygunluk gösterirler.
Erken hasat ve olgun hasat olmak üzere farklı zeytin çeşitlerinden elde edilen zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz zeytin çeşidine göre uygun zeytinyağını seçebilirsiniz.
Hayır, reçellerimiz tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze meyve, şekerli veya şekersiz olarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermez.
Katkısız doğal köy unu, sebzeler (soğan, domates, kırmızı ve yeşil kapya biber, yeşil ve kuru nane), ev yapımı yoğurt, ev yapımı domates ve biber salçası. Tahıllar(Köyümüzün mahsülü işlem görmemiş, haşlanmış nohut ve fasulye).
Pişirme süresi erişte çeşidine ve istenilen yumuşaklığa bağlı olarak değişir. Genellikle 10-15 dakika kaynar suda haşlanarak pişirilirler.
Hayır, salçalarımız tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze sebzeler kullanılarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermezler.