Menü
Sepetim

Salça & Sos

Patlıcan Domates Biber Közlemesi karşımı ile hazırlanmış konservede 860 GR olarak paketlenerek gönderilmektedir...
161,50₺
Vergiler Hariç:159,90₺
860 GR olarak konservede gönderilmektedir...
161,50₺
Vergiler Hariç:159,90₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Sofya'nın Arka Bahçesi'nin Salça & Sos ürünleri ile mutfaklarınızı zenginleştirmek ve yemeklerinize benzersiz bir lezzet katmak için geniş bir ürün yelpazesini sunar. Özel tariflerle hazırlanan domates salçası, biber salçası, acı soslar ve daha birçok çeşidiyle, her damak zevkine hitap eden lezzetler bulabilirsiniz. Doğal ve taze malzemeler kullanılarak üretilen salça ve soslarımız, ev yapımı lezzetin taze ve sağlıklı halini sofralarınıza taşır. Sofya'nın Arka Bahçesi yemeklerinizi daha lezzetli ve sağlıklı bir hale getirin, mutfak deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın.

Türk peynir kültüründe eşsiz bir yere sahip olan şirden maya kullanılmaktadır. Şirden mayalı peynirler, Türk mutfağının zengin bir parçasıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için mükemmel bir tercihtir. Eşsiz lezzetleri, besleyici değerleri ve çeşitli kullanım alanlarıyla sofraları zenginleştirirler.

Peynirlerin raf ömrü ambalajına ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Genellikle vakumlu ambalajlarda saklanan peynirler daha uzun süre taze kalır.

Zeytinyağlarımız en yüksek kalitede ve doğal olarak üretilmektedir. Saflık derecesi üst standartlara uygunluk gösterirler.
Erken hasat ve olgun hasat olmak üzere farklı zeytin çeşitlerinden elde edilen zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz zeytin çeşidine göre uygun zeytinyağını seçebilirsiniz.
Hayır, reçellerimiz tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze meyve, şekerli veya şekersiz olarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermez.
Katkısız doğal köy unu, sebzeler (soğan, domates, kırmızı ve yeşil kapya biber, yeşil ve kuru nane), ev yapımı yoğurt, ev yapımı domates ve biber salçası. Tahıllar(Köyümüzün mahsülü işlem görmemiş, haşlanmış nohut ve fasulye).
Pişirme süresi erişte çeşidine ve istenilen yumuşaklığa bağlı olarak değişir. Genellikle 10-15 dakika kaynar suda haşlanarak pişirilirler.
Hayır, salçalarımız tamamen doğal ve katkısızdır. Sadece taze sebzeler kullanılarak hazırlanır ve herhangi bir koruyucu madde içermezler.